Hilti Ürün Güvencesi Altında Pasif Yangın Yalıtımı: Tema İstanbul 2 Projesi

Hilti Ürün Güvencesi Altında Pasif Yangın Yalıtımı: Tema İstanbul 2 Projesi

Hilti, yüksek kaliteli yapı malzemeleri ve inşaat çözümleri ile tanınan bir lider marka olarak, pasif yangın yalıtımı konusundaki üstün ürünleriyle Section’ ı ön plana çıkarmaya devam ediyor. Bu bağlamda, Hilti’nin ürün güvencesi altında gerçekleşen projelerden biri de İstanbul’un gözde bölgelerinden birinde hayata geçirilen Tema İstanbul 2 projesidir.

Proje, çağdaş mimarisi ve enerji verimliliği ile dikkat çeken Tema İstanbul 2, Hilti’nin pasif yangın yalıtım ürünlerini tercih ederek güvenli ve sürdürülebilir bir yapı inşa etme kararı almıştır. Hilti’nin ürünleri, sadece dayanıklılık ve kalite sunmakla kalmayıp aynı zamanda yangın güvenliği konusundaki en üst standartları da sağlamaktadır.

Projenin inşaat aşamasında, Hilti’nin yangına dayanıklı yalıtım ürünleri kullanılarak binanın pasif yangın güvenliği en üst düzeye çıkarılmıştır. Bu ürünler, yüksek sıcaklıklara dayanıklı malzemelerle tasarlanmış olup, yangının yayılmasını önleyerek bina sakinlerinin güvenliğini sağlamaktadır.

Tema İstanbul 2 projesi, Hilti’nin ürün güvencesi altında başarılı bir şekilde devam ederken, Section Yapı Uygulamaları inşaat sektöründe sürdürülebilir, güvenli ve yüksek performanslı çözümleriyle öne çıkmaya devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir