Ayoki

Yangın Yalıtımı

Dubleks Sistem Uygulamaları;

Galvaniz kaplı olan çelik yüzeylerde boya uygulaması yapılması işi firmamızın kendi fabrika sahasında yapılmaktadır. Firmamız, dubleks sistem uygulamalarına yönelik Türk Loydu ve TUSCAmARK sertifikalarına sahiptir.

 

ISO 12944 Şartlarında Boya Uygulamaları;

Çelik yapıların yüzeylerde antikorozif boya uygulaması işi firmamızın kendi fabrika sahasında yapılmaktadır. Firmamız, ISO 12944  sistem uygunluğuna yönelik Türk Loydu sertifikasına  sahiptir.

Yangın Geciktirici Boya Uygulamaları;

Firmamız yangın geciktirici boya uygulamaları konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Mevcut ekibimiz ile hem şantiye ortamında hem de fabrika ortamında istenilen kriterlere uygun boya uygulamaları yapabilmektedir. Kendi bünyesinde yer alan geniş şantiye kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesinde çalışma kapasitesine sahiptir. Yangın boyası konusunda HEMPEL firması ile çalışılmakta olup, firmanın yetkili uzman uygulayıcısı sertifikasına sahiptir.

 

Püskürtme Esaslı Yangın Durdurucu Uygulamaları;

Firmamız püskürtme esaslı yangın durdurucuların uygulamaları konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Mevcut ekibimiz ile hem şantiye ortamında hem de fabrika ortamında istenilen kriterlerde uygulama yapabilmektedir. Kendi bünyesinde yer alan geniş şantiye kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesinde çalışma kapasitesine sahiptir. Bu konuda Nestaan markası ile çalışan firmamız, Nestaan markasının sertifikalı ve onaylı uzman uygulamacı bayisidir.

Pasif Yangın Yalıtımı Uygulamaları;

HILTI markalı ürünlerin tüm Türkiye ve yurtdışında uygulanması konusunda faaliyetlerimiz devam etmektedir. Pasif yangın yalıtım konusunda kadromuzda bulunan tüm personellerimiz sertifikalıdır.

Ayoki Ankara-Merkez Ofis

Ayoki Ankara-Teknik Servis

Ayoki Fabrika

Ayoki İzmir Depo

Ayoki İstanbul

Ayoki Belçika

Adsız tasarım